OBJEV SEBE A POMOZ DRUHÝM

Cesta k vnitřnímu klidu

s  laskavým soucitem

k sobě i ostatním

KONEC OBĚTOVÁNÍ SEBE TÍHOU, KTEROU NA SEBE BEREŠ

ZAŽIJ NÁDHERNÝ POCIT UVNITŘ SEBE

 

POMÁHEJ DRUHÝM SKRZE SVĚTLO, KTERÉ KOLEM SEBE ŠÍŘÍŠ

Asi nespočítáš na prstech obou rukou, kolikrát jsi pomáhala ostatním a nakonec jsi plakala nad výsledkem. Se srdcem na dlani dokazuješ ostatním svou lásku a často procházíš pocitem, že tvé dary jsou brány jako samozřejmost.

Dovol si jednou pro vždy najít v sobě svou hodnotu, jistotu a také sílu rozpoznávat rozdíl mezi obětováním se a vnitřním klidem a souzněním.

Jsi Bohem v jeho nejčistší podobě.

Jsi láskou v její nejvzácnějsí energii.

Jsi dokonalostí přítomného okamžiku. 

Jsi nejdůležitějším článkem svého života, a proto je moc důležité vnímat sebe tak, jak tě vytvořil Bůh.

NENÍ MOŽNÉ, ABYS NEPOZNALA SEBE.

I KDYŽ TVŮJ ŽIVOT NENÍ JEDNODUCHÝ, TVÁ PŘIROZENOST JE BÝT BOHEM.

Ano, vím, že si teď myslíš, že se mi to krásně píše, ale ty máš za sebou ohromné trápení a teď zrovna zažíváš nelehké období. Možná se bojíš budoucnosti, protože všechny tvé jistoty jsou pryč.

Dovol mi ti říct, že všechny okolnosti světa jsou okolnostmi, které se dějí mimo tebe, i když se tě teď hodně dotýkají. Uvnitř tebe je zdroj, který tě vyvede z každé tvé propasti, tvého nepohodlí. Jen potřebuješ vědět, jak to udělat a díky podpoře metody JIH® se ti tento přechod do lehkosti bude tvořit mnohem lépe, než kdybys na to byla sama.

VÍM, ŽE I TY SI POKLÁDÁŠ TYTO OTÁZKY:

 • PROČ JSOU VZTAHY KOMPLIKOVANÉ?
 • KDE SE BERE VŠECHEN NEDOSTATEK?
 • PROČ OSTATNÍ NEVIDÍ, JAK MOC SE JIM OBĚTUJI?
 • KDE SE BERE POCIT MÉHO SELHÁNÍ?
 • PROČ POŘÁD NA NĚCO ČEKÁM?

PŘEDSTAV SI, ŽE NA KAŽDOU TAKOVOU OTÁZKU ZNÁŠ ODPOVĚĎ.

Jaké by to bylo, kdyby ses už nikdy nemusela trápit tím, co si kdo o tobě myslí? Nebo myšlenkou, že svým NE ublížíš? Představ si, že tvé vztahy se pořád víc a víc zlepšují, že s dětmi nebojuješ, ale jste parťáci. Pojď se mnou ještě dál! Co když není potřeba být pořád ve střehu, aby se náhodou něco nepokazilo?

Představ si, že můžeš být v klidu a užívat si život bez nemoci, strachu, nedostatku všeho, co potřebuješ.

TOHLE NENÍ SEN. MŮŽE TO BÝT TVÁ REALITA.

 

REALITA, KTEROU SI  ZASLOUŽÍŠ

V pětidenním online kurzu ti předám všechny informace k tomu, abys pochopila souvislosti a nastavila si svůj život jinak, NOVĚ. Předám ti všechno, nic si nenechám pro sebe. Dokonce před tebou budu mluvit zcela otevřeně o tom, co jsem žila já. Nehodlám před tebou nic skrývat, ani si nenechám nic na příště. 

DOSTANEŠ VŠECHNO, CO JSEM SCHOPNÁ TI PŘEDAT BĚHEM PĚTI DNŮ. VĚŘ MI, BUDE TO POŘÁDNÁ NÁLOŽ!

Reference

Jaká energie tě čeká v každém mém kurzu?

Kurz je naprosto úžasný, spousta AHA momentů, které mě nutí k dalšímu zamyšlení nebo možná spíš nechání proudění energie a zvědomování myšlenek. Došlo mi, že myšlenky nás atakují téměř neustále, ale záleží na tom, které si vyberu a po kterých sáhnu. A když vím, jaký dopad mají myšlenky na můj život v té které energii, tak proč své krásné záměry neposilovat vírou, že? 🙂 Každým dnem, stráveným v kurzu, se mega posouvám. Jsem za něj neskutečně vděčná. Děkujiiiii.💯💝
JANAPODNIKATELKA, AUTORKA KURZŮ
Jaruško je to s tebou opět neskutečná jízda. 🥰 Děkuji, že nám pomáháš a ukazuješ tu naši božskou lehkost. Jsem ráda součástí komunity JIHu a určitě v ní budu dále pokračovat. Doporučuji tě i moje holky z JIHu všude kde to jenom jde, jelikož se mě lidé ptají na čem teď jedu😀🫢🥰 Těším se na další kurzy☘️
MARTINA
Moc děkuji za tento kurz, sleduji sice ze záznamu, ale i tak je ta energie báječná a má grády 💗 To co říkáte a tak jednoduše vysvětlujete mě nádherně uklidňuje... dělám si věci tak nějak od srdce už docela dlouho a okolí si spíš klepe na čelo, ale zvykli si a ti co ne, tak ty už moc nevídám... je to úžasný jak to funguje, pořád zjišťuju, že ještě pořád se mi objevují programy a mozek e egem mě občas překvapí... ale už se tomu směju... Od vás mi teď přišlo přesně to co sem potřebovala, uklidnění, ukotvení a ještě cejtím - nevim jak to popsat - kdybych byla kytara, tak sem teď konečně pořádně naladěná 😁 díky a ať se vám daří ❤️🍀🌹
LENKA

VSTUP DO KURZU ZCELA ZDARMA

začínáme 19.6.2023 v 9:00

S METODOU JIH® V ZÁDECH SE  VŠECHNO PROPÍŠE DO TVÉ REALITY MNOHEM SNÁZ

OBJEVÍŠ SEBE, POMŮŽEŠ DRUHÝM

JAKÝM TÉMATŮM SE BUDEME VĚNOVAT?

Místo obětování sebe se díky tomuto kurzu pevně postavíš do své sílystaneš se světlem. Tvé světlo obdaruje svou energií vše, co tě obklopuje. Nic malého! Právě naopak. Tvé světlo přemění na světlo vše, čeho se dotkne.  Už žádné strachy ze tmy, z lidí, kteří ti brali energii. Už žádné strachy z postojů ostatních a jejich kritiky.

Staneš se světlem, které samo o sobě šíří světlo.

Opustíš pochybnosti a znovu přijmeš svou sílu - sílu lásky.

1.den


SEBEHODNOTA

Zjistíš, jak tvá hodnota v tobě nabývá na síle, protože informace, které získáš ti dají obrovský smysl.

Najdeš v sobě ten správný pocit, který tě spolehlivě vrátí do tvé vlastní energie a ty už nebudeš chtít obětovat sebe pro druhé. Tím se znásobí tvá vnitřní síla a odstartuje všechno další do úspěchu a tvořivé radosti.

2.den


ZDRAVÉ VZTAHY

Bude ti ukázáno, jak je důležité ve vztazích nepředjímat, neposuzovat, nehodnotit. Začneš vnímat svou úlohu v dění ostatních. Vztah k sobě a k ostatním, zdravá komunikace a také jistota toho, co vnímáš, ti dá schopnost nejen o zdravém vztahu snít, ale také ho žít.

3.den


SVĚT A JÁ

Přestaneš mít pocit, že svět je nepřátelské místo. Místo toho poznáš, jak je důležité dávat pozornost do toho, s čím souzníš. Pochopíš také, jak je nesmyslné bojovat a vnímat vnější jako tvé vnitřní. Objevíš další souvislosti a začneš svět vidět očima Boha.

4.den


HOJNOST A KDE JI HLEDAT

Hojnot není jen o penězích, ale také o hojnosti lásky, přátelství, zdraví, moudrosti, laskavého soucitu. Máš právo na všechnu hojnost světa, jen potřebuješ vědět, kde si stojíš v cestě a nevíš, že to děláš. Skvělý čas pro objevení dalších souvislostí.

5.den


POMOC SKRZE SEBE

Uzdravíš sebe, uzdravíš své okolí. Jasná a srozumitelná informace, i když teď nevíš, jak to máš udělat. Nemusíš mít obavy, vše ti bude vysvětleno a zároveň podpořeno metodou JIH®, stejně jako všechna témata i celé dění ve skupině tohoto kurzu.

PRŮBĚH KURZU

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

 • 5 DNÍ PLNÝCH NÁVODŮ A INFORMACÍ
 • 5 ZÁSADNÍCH TÉMAT PRO LEPŠÍ ŽIVOT
 • RANNÍ VYSÍLÁNÍ OD 9.00 PŘÍMO VE FB SKUPINĚ
 • ODPOLEDNÍ VYSÍLÁNÍ V 17.00 - ČAS PRO VAŠE DOTAZY
 • LOSOVÁNÍ KAŽDÝ DEN O JEDNU Z PĚTI VÝHER
 • JEDNA HLAVNÍ VÝHRA ZA SDÍLENÍ TOHOTO KURZU
 • PŘEKVAPENÍ, KTERÉ TĚ NENECHÁ V KLIDU
 • NABÍDKA ROČNÍHO ONLINE KURZU

TOUHA POMÁHAT JE V NÁS VELMI SILNÁ

POMÁHAT OSTATNÍM JE PŘIROZENOST

Jen realizace je rozdílná. Můžeš se obětovat, nebo být světlem. Abys mohla být světlem, potřebuješ znát, jak používat svou energii, aby byla vůči ostatním neutrální. Bez očekávání, hodnocení druhých i sebe sama. I když ti předám vše, co zvládnu za pět dní, nemohu tě naučit pomáhat ostatním tak, aby sis ty sama neubližovala.

Proto ode mě získáš na konci kurzu exkluzivní nabídku na roční kurz, kde tě naučím metodu JIH® a tím také možnost být profesionálem pro sebe i druhé.

Reference

Kurz zdarma? Ano! I v něm je vše, co je možné dát.

Velmi děkuji Jarušce za tento úžasný kurz, který člověka vede do hloubky sebe a znovu se vynořilo tolik AHA momentů 🙂 Obrovská energie, síla a pochopení, co vše může člověk ovlivnit ve svém bytí 🙂 💗💗💗
LUDMILA
Jarko, jsem plná vděčnosti za tento krásný kurz, který ke mně přišel v tu správnou chvíli. Každý den jsem cítila Tvoji velkou podporu, napojení na Zdroj. Každý den se ve mně uvolňovaly části a ukazovalo další směřování. Před kurzem jsem se cítila zaseknutá v tom, jak dál, kterým směrem vykročit. Teď už jasně cítím, že je to cesta terapie pomocí metody JIH. Dává mi to velký smysl. Kurz Automatické diagnostické kresby pomocí metody JIH je krásný dar. Posunul mě mílovými skoky a Tvůj kurz mi pomohl začít krůček po krůčku přepisovat stará nastavení. Děkuji moc
ZUZANA
Ahoj Jaruško 💗, děkuji za tento krásný 5 denní našlapaný kurz 🚀 nejkrásnější je to, že to božství je v každém z nás, a já jsem neskutečně vděčná za to, kam jsem se díky této krásné metodě JIH od minulého roku posunula 🚀 je to nádherná jízda, a já se moc těším na kurzík s Tebou, který začíná v pondělí 🥳 děkuji děkuji děkuji 💗🍀🙏
DOUBRAVKA
Jarusko, je to ficak, vse se zda najednou tak jednoduche, a nastavuju si, ze se mi vsechny ty spravne rady a navody ukazuji a pripominaji v ten pravy cas, prave, kdyz je potrebuji, a ze mam odvahu se jimi ridit 🙏❤️
MAGDALÉNA
Kurz je vynikají Jaruško ,nabijí mě každým dnem a tolik aha momentu a uvědomění .Mohu jen každému doporučit ❤️
KATEŘINA
Jaruško, jako vždy, je to tvoje spanilá jízda a my k tobě nasedáme a necháme se unášet tvou bezbřehou energií a moudrostí, která nám čechrá vlasy a my cítíme tu neskutečnou svobodu a nezávislost celou bytostí.
VLAĎKA

OBJEV SVOU SÍLU

PŘIHLAŠ SE DO KURZU ZDARMA

ZAČÍNÁME 19.6. V 9.00 

JSEM AUTORKOU TERAPEUTICKÉ METODY JIH®

Jarka Matušková

Jsem tu pro tvé poznání tebe samotné. V každém kurzu, terapii, je obrovská síla pro tvou úlevu, nové možnosti a veškerou hojnost. Není nic, proč by ses musela trápit a já děkuji za možnost být tou, která umí pomoci.